KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 17526468
nr 1752 6468
Tord Leander Engström
(1914-1985), Sverige
Gouache, Signerad, daterad 56, vattenfall, 40X32 cm, yttermått inklusive ram: 53X45 cm
Tord Leander Engström, svensk målare född i Stockholm 1914, död 1985.
Utrop:
500 kr
måndag 12 januari 2026
kl 20:26:31
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Tord Leander Engström
Läs mer om Tord Leander Engström
Gouache