KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 17526468

nr 1752 6468

Tord Leander Engström

(1914-1985), Sverige

Gouache, Signerad, daterad 56, vattenfall, 40X32 cm, yttermått inklusive ram: 53X45 cm

Tord Leander Engström, svensk målare född i Stockholm 1914, död 1985.

Utrop:

500 kr

måndag 12 januari 2026
kl 20:26:31

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Tord Leander Engström

Läs mer om Tord Leander Engström
Gouache